TEKLİFLER

Hasar görmüş veya arızalı bir cihazınız varsa,Fiyat teklifi isteyin' veya bizi (09) 264 277 50 23 ) arayın. Lütfen, cihazınızı kontrol etmeden çevrimiçi veya telefonla verilen tekliflerin sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayın.


MARKALARIN SERVİSİ

Acer, HP , Samsung , Toshiba , LG , Lenovo ,Casper ,Gigabyte gibi garanti Süreci bitmiş önde gelen bazı teknoloji markaları için bir servis merkezidir . 27 yıla aşkın süredir, teknoloji cihazlarını destekleyen ve onararak, yüksek kalitede teknoloji onarımı ve sorun giderme hizmetleri almak için Awas Bilişim Teknolojileri Servis Sağlayıcısına güvenebilirsiniz.

Daha Fazlası

ŞİRKETLERE DESTEK

Awas Bilişim teknolojileri servisi çözümü uzmanları: Çevrimiçi Yedekleme: PC'ler, dizüstü bilgisayarlar veya sunucular için çevrimiçi, sahadan şifrelenmiş yedekleme çözümlerini güvenli hale getirin. E-posta taraması ve /veya barındırma hizmetleri. Zimbra Collaboration Suite, mobil cihaz entegrasyonu ile posta çözümlerini barındırma Ağ yönetimi ve bilgisayar destekli veya geçici olarak ya da devam eden hizmet sözleşmesiyle bakım. Yerel alan ağı (LAN) ve geniş alan ağı (WAN) uygulaması.

Daha Fazlası

EV OFİS DESTEĞİ

Bilgisayar donanımı, yazılımı, çevre birimleri ve yazıcılar; tamir, PC onarımı ve desteği.Yerel tüketiciler için bilgisayar ve dizüstü bilgisayar servis hizmetleri: PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, çevre birimleri ve yazıcılar için kurulum ve destek hizmetleri. Bilgisayar ve dizüstü bilgisayar, satış, sistem konfigürasyonu, servis ve 'ayarlamalar'.

Daha Fazlası

SINIRSIZ HİZMET

PC diyagnostikleri, yükseltmeleri ve onarımları. Yedekleme çözümleri ve arızalı sabit sürücülerden veri kurtarma. Virüs ve 'kötü amaçlı yazılım' kaldırma ve önleme. Tesis dışında PC ve dizüstü bilgisayar onarımları için ücretsiz yerel toplama ve iade hizmeti.

Daha Fazlası

SERVİS LİSTESİ

Daha Fazlası

Tamir Servis ve Teknik Destek

Awas Teknik servis danışmanları, çeşitli üreticiler tarafından üretilen ürünlere teknik destek sağlamak için servis vermektedir; Sorularınızı cevaplamak için en iyi hizmeti sunma konusunda size yardımcı olmaktan her zaman memnun oluruz. Cihazlarınız için onarım servisi veya teknik sorularınızın yanıtlarını bulmanıza yardımcı olmak için bize ulaşabilirsiniz. (awas@awasnotebook.com) veya (264) 277-50 23) numaralı telefondan Awas Servis danışmanıyla iletişime geçin.

Daha Fazlası