AWAS NOTEBOOK LAPTOP HASTANESI ,SAKARYA NOTEBOOK LAPTOP HASTANESI ,Serdivan Notebook Laptop Hastanesi ,Sakarya Notebook Tamiri ,Sakarya Laptop Tamiri ,Serdivan Notebook Tamiri ,Serdivan Laptop Tamiri ,Notebook Hastanesi ,Notebook Tamiri ,Notebook Servisi ,Lapop Hastanesi ,Laptop Tamiri ,Laptop Servisi ,Notebook Hastanesi Sakarya ,Sakarya Laptop Hastanesi ,Laptop Hastanesi Sakarya ,Sakarya Notebook Servisi ,Notebook Servisi Sakarya ,Sakarya Notebook Tamiri ,Sakarya Laptop Tamiri ,Sakarya Laptop Servisi ,Bilgisayar Teknik Servis ,Sakarya Bilgisayar Tamiri ,Sakarya ekran Kartı Tamiri ,serdivan notebook tamiri ,serdivan bilgisayar tamiri ,Hendek Bilgisayar Tamiri ,Sakarya Apple MacBook Servisi Tamiri ,Macbook Tamiri ,Apple Macbook Tamiri ,Sakarya Bilgisayar ,Serdivan Bilgisayar Tamiri ,Serdivan Notebook Hastanesi ,Serdivan Laptop Hastanesi ,Serdivan Laptop Tamiri ,Sakarya Bilgisayar Tamiri ,Sakarya ekran Kartı Tamiri ,serdivan notebook tamiri ,serdivan bilgisayar tamiri ,Sakarya Data Veri Kurtarma ,Sakarya Projeksiyon Servisi ,Sakarya Yazıcı Servisi ,Sakarya Tablet Servisi ,Akyazı Bilgisayar Tamiri, Geyve Bilgisayar Tamiri, 0264 277 50 23
 • Müşteri Memnuniyeti Politikamız

  Bu kurum müşteriler için ve müşteriler sayesinde var olduğunu bilir. Müşterilerin, kendilerini değerli hissetmek istediğini bilir. Müşterileri tanımak, müşterilerin özelliklerini, ihtiyaç ve beklentilerini anlamak için çaba gösterir. Müşterileri her zaman dinlemeye hazırdır, sorunlarıyla ilgilenir ve çözüm için gerekli desteği verir. Müşterileri tam ve zamanında bilgilendirmeye önem verir. Bilgilerin net ve anlaşılır olmasına özen gösterir. Awas tarafından alınan kararları gerekçeleri ile birlikte açıklar. Müşterilerine tutabileceği sözler verir, dürüst ve açık iletişim kurar. "Müşteri bilgilerinin gizliliği” ilkesine sadık kalarak hizmet verir. Müşterileri ile uzun vadeli, her iki taraf açısından da adil ve kazandıran bir ilişki kurmayı hedefler. Sadece ürün ve hizmetlerin satışı sırasında değil, müşterinin Awas ile tüm ilişkisi süresince kaliteli hizmet sunar.

  Daha Fazlası
 • Şikayet Yönetimi Politikamız

  Awas Notebook Hastanesi olarak, müşteri şikayetlerinin, müşteri ilişkilerinin sürdürülmesi ve sorunların tespiti açısından kritik olduğu bilinci ile hareket eder, müşterilerimizin talep ve şikayetlerini en kısa sürede yanıtlarız. Her şikayeti bir armağan olarak değerlendirir ve iyileştirme yapabilmek için bir fırsat olarak görür. Müşterinin bilgi talep etme hakkı olduğu kadar, şikayet etme hakkı olduğunu da bilir. Awas'a müşteriler tarafından iletilen tüm şikayetlerin yanıtlanmasını sağlar. Şikayetleri adil ve objektif bir biçimde, kendisini müşterinin de yerine koyarak ele alır. Müşteri şikayetleri ile ilgili çözüm sürecine ilişkin taahhütlerimizi bilir ve uygular.

  Daha Fazlası

FİYAT LİSTESİ

  • 00.00
   NOTEBOOK-LAPTOP
  • 00.00
   APPLE -MACBOOK
  • 00.00
   MASA ÜSTÜ-DESKTOP
  • 00.00
   FOTOKOPİ MAKİNALARI
  • 00.00
   YAZICI-PLOTTER
  • 00.00
   HDD DATA-VERİ KURTARMA
  • 00.00
   İPAD-TABLET
  • 00.00
   TELEVİZYON-MONİTÖR
  • 00.00
   SUNUM-PROJEKSİYON
  • 00.00
   ENDÜSTRİYAL KARTLAR
  • 00.00
   NETWORK AĞ KURULUMU
  • 00.00
   RAW HDD TAMİRİ

SERVİS LİSTESİ


KURUMSAL

Bildirimleri Kayıt Altına Alma

Müşterilerimiz tarafından iletilen şikayetler farklı kayıt numaraları altında kayıt edilir ve müşterilerimize şikayetlerinin kayıt altına alındığına dair mail yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır. Müşterimizin farklı bir iletişim kanalı ile geri dönüş talep etmesi halinde belirtilen iletişim kanalı aracılığı ile dönüş sağlanmaktadır. Paylaşılan her türlü kişisel bilgi gizlilik politikası doğrultusunda muhafaza edilmektedir.

Daha Fazlası